User Terms (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: User
da: Bruger

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Terms
da: Ord

en: Uncategorized
da: Ikke kategoriseret

en: No vocabularies available.
da: Ingen kategorier til rådighed.

en: All terms
da: Alle termer

en: Profile category
da: Profilkategori

en: The taxonomy term ID for the term.
da: Termens term-ID.

en: The taxonomy term name for the term.
da: Termens term-navn.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
da: ID på ordforrådet som termen tilhører.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
da: Navnet på ordforrådet som termen tilhører.
