User Terms (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: User
el: Χρήστης

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Term
el: Όρος

en: Term ID
el: ID όρου

en: Uncategorized
el: Χωρίς κατηγορία

en: No vocabularies available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα λεξιλόγια.
