User Terms (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Term
fi: Termi

en: Term ID
fi: Termin ID

en: Terms
fi: Termit

en: Uncategorized
fi: Katogorisoimattomat

en: No vocabularies available.
fi: Yhtään sanastoa ei ole saatavilla.

en: All terms
fi: Kaikki termit

en: Profile category
fi: Profiilikategoria

en: The taxonomy term ID for the term.
fi: Termin luokittelu-ID.

en: The taxonomy term name for the term.
fi: Termin luokitteluterminimi.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
fi: Termin sisältävän sanaston ID.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
fi: Mihin sanastoon termi kuuluu.
