User Terms (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: User
ro: Utilizator

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term
ro: Termen

en: Term ID
ro: ID-ul termenului

en: Uncategorized
ro: Necategorisit

en: No vocabularies available.
ro: Nu există clasificări disponibile.

en: The taxonomy term ID for the term.
ro: ID-ul termenului de taxonomie pentru termen.

en: The taxonomy term name for the term.
ro: Numele termenului de taxonomie pentru termen.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
ro: Numele pentru vocabularul de care aparţine termenul.
