User Terms (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: User
az: İstifadəçi

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız

en: No vocabularies available.
az: Lüğət yoxdur.

en: The taxonomy term ID for the term.
az: Termin üçün taksonomiya termini ID.

en: The taxonomy term name for the term.
az: Termin üçün taksonomiya termini adı.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
az: Termin aid olduğu lüğətin adı.
