User Terms (6.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: User
bs: Korisnik

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Users
bs: Korisnici

en: Uncategorized
bs: Bez kategorije

en: No vocabularies available.
bs: Rječnici nisu dostupni.
