User Terms (6.x-1.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Term ID
cy: ID Term

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Uncategorized
cy: Heb ei gategoreiddio

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
cy: Rhestr o dermau wedi eu gwahanu gan atalnod yn disgrifio y cynnwys yma. Enghraifft: doniol, neidio bwnji, "Cwmni, Inc.".

en: No vocabularies available.
cy: Dim geirfaoedd ar gael.

en: All terms
cy: Holl dermau
