User Terms (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
is: Virkt

en: User
is: Notandi

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Term
is: Hugtak

en: Users
is: Notendur

en: Uncategorized
is: Óflokkað
