User Terms (6.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ku: چالاکە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: Users
ku: بەکارهێنەران
