User Terms (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: User
lt: Narys

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Terms
lt: Terminai

en: Users
lt: Nariai

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.
