User Terms (6.x-1.2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
lv: Iespējots

en: User
lv: Lietotājs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Users
lv: Lietotāji

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lv: Ar komatiem atdalīts saraksts, kas apraksta šo saturu. Piemērs: jocīgs, kārtslēkšana, "Firma SIA".

en: No vocabularies available.
lv: Nav vārdnīcu.

en: All terms
lv: Visi termini
