User Terms (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: User
pl: Użytkownik

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term
pl: Termin

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Terms
pl: Terminy

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
pl: Lista, oddzielonych przecinkami, terminów opisujących tę zawartość. Przykładowo "zabawne, skoki bungie, rozrywka".

en: No vocabularies available.
pl: Brak słowników.

en: All terms
pl: Wszystkie terminy

en: Profile category
pl: Kategoria profilu

en: The taxonomy term ID for the term.
pl: Identyfikator terminu taksonomii.

en: The taxonomy term name for the term.
pl: Nazwa terminu taksonomii.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
pl: Identyfikator słownika, do którego należy termin.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
pl: Nazwa słownika, do którego należy termin.
