User Terms (6.x-1.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: User
ast: Usuariu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Users
ast: Usuarios
