User Terms (6.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
bg: Активиран

en: User
bg: Потребител

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Users
bg: Потребители

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
bg: Списък от изрази, разделени със запетайки, който описва съдържанието. Например: забавен, скачане с бънджи, "компания".

en: No vocabularies available.
bg: Няма достъпни речници.
