User Terms (6.x-1.3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Terms
bo: ཐ་སྙད

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Uncategorized
bo: རིགས་དབྱེ་མེད་པ

en: Profile category
bo: སྒྲིག་འགོད་ཡིག་ཆའི་ཁྱབ་ཁོངས
