User Terms (6.x-1.3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: User
he: משתמש

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Term ID
he: מזהה מושג

en: Terms
he: מונחים

en: Users
he: חברי האתר

en: Uncategorized
he: לא משוייך לקטגוריה

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
he: רשימה מופרדת בפסיקים של סיווגים המתארים פריט תוכן זה. לדוגמה: מצחיק, קפיצת בנג'י, "חברה, בע"מ".

en: No vocabularies available.
he: אין אוצרות מילים זמינים.

en: All terms
he: כל המונחים
