User Terms (6.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: Uncategorized
hi: अवर्गीकृत
