User Terms (6.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
kk: Контентты сипаттайтын, үтірмен бөлінген терминдер тізімі. Мысалы: қызық, секіру, балапан.

en: No vocabularies available.
kk: Қолжетімді сөздіктер жоқ.
