User Terms (6.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: Users
mn: Хэрэглэгчид
