User Terms (6.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: User
sl: Uporabnik

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Users
sl: Uporabniki
