User Terms (6.x-1.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Users
sq: Përdorues

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
sq: Një listë termash të ndarë me presje, që përshkruan këtë përmbajtje. Shembull: argëtuese, bungie jumping, "Firma, Inc.".

en: No vocabularies available.
sq: Asnjë flalor në dispozicion.
