User Terms (6.x-1.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: User
sv: Användare

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Term ID
sv: Termens ID

en: Terms
sv: Termer

en: Users
sv: Användare

en: Uncategorized
sv: Ej kategoriserad

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
sv: En kommaseparerad lista med termer som beskriver detta innehåll. Exempelvis: skoj, hoppa fallskärm, "ett, två, tre".

en: No vocabularies available.
sv: Inga vokabulärer tillgängliga.

en: All terms
sv: Alla termer

en: The taxonomy term ID for the term.
sv: Taxonomitermens ID

en: The taxonomy term name for the term.
sv: Taxonomitermens namn

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
sv: ID för vokabuläret som termen tillhör.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
sv: Namnet för vokabuläret som termen tillhör.
