User Terms (6.x-1.4) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: User
eo: Uzanto

en: Users
eo: Uzantoj

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
eo: Komo-disigita listo de terminoj priskribante ĉi tiun enhavon. Ekzemple:amuza, saltado, "Firmao, Ink.".

en: No vocabularies available.
eo: Neniuj vortprovizoj disponeblaj.
