User Terms (6.x-1.4) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Terms
eu: Terminoak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
eu: Edukia deskribatzen duen gai zerrenda, koma bidez banatuta, idatzi. Adibidez: bideoa, ariketak, "areto nagusia"

en: All terms
eu: Termino guztiak

en: Profile category
eu: Profilaren kategoria

en: User terms
eu: Erabiltzaile terminoak

en: Group terms
eu: Talde terminoak

en: Terms for the user
eu: Erabiltzaileentzako terminioak
