User Terms (6.x-1.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: User
gl: Usuario/a

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Term ID
gl: ID do termo

en: Users
gl: Usuarios

en: Uncategorized
gl: Sen categorizar

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
gl: Unha lista de termos separada por comas que describe este contido. Por Exemplo: divertido, salto con corda, "Company, Inc".

en: No vocabularies available.
gl: Non hai vocabularios dispoñibles.

en: All terms
gl: Todos os termos
