User Terms (6.x-1.4) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: User
hr: Korisnik

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Users
hr: Korisnici

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
hr: Popis pojmova razdvojenih zarezom koji opisuju ovaj sadržaj. Npr: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".

en: No vocabularies available.
hr: Nema rječnika na raspolaganju.

en: All terms
hr: Svi termini
