User Terms (6.x-1.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
km: បញ្ជី​ពាក្យ​ដែល​​បំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ពិពណ៌នា​​អំពី​មាតិកា​នេះ ។ ​ឧទាហរណ៍ ៖ funny, bungie jumping, "Company, Inc." ។

en: No vocabularies available.
km: គ្មាន​វាក្យស័ព្ទ
