User Terms (6.x-1.4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
sk: Povolené

en: User
sk: Používateľ

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Terms
sk: Termíny

en: Users
sk: Používatelia

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
sk: Čiarkou oddelený zoznam termínov, ktoré popisujú tento obsah (napr.: zábava, bungee jumping, "Spoločnosť, s.r.o.").

en: No vocabularies available.
sk: Nebol vytvorený žiadny slovník.

en: All terms
sk: Všetky termíny
