User Terms (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: User
es: Usuario

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Term
es: Término

en: Term ID
es: ID del término

en: Terms
es: Términos

en: Users
es: Usuarios

en: Uncategorized
es: Sin categorizar

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
es: Una lista de términos separados por comas que describiendo el contenido. Ejemplo: divertido, salto de altura, "Empresa, S.A.".

en: No vocabularies available.
es: No hay vocabularios disponibles.

en: All terms
es: Todos los términos

en: Profile category
es: Categoría del perfil

en: The taxonomy term ID for the term.
es: El ID de término de taxonomía del término.

en: The taxonomy term name for the term.
es: Eñ nombre de término de taxonomía del término.

en: The vocabulary ID for the vocabulary the term belongs to.
es: El ID de vocabulario para el vocabulario al que pertenece el término.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
es: El nombre del vocabulario al que pertenece el término.
