User titles (6.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: Cancel
bg: Откажи

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Display
bg: Дисплей

en: Titles
bg: Заглавия

en: Points
bg: Точки

en: Override title
bg: Презаписване на заглавие

en: Role
bg: Роля

en: Image directory
bg: директория с изображения

en: Posts
bg: Мнения

en: Delete role
bg: Изтриване на роля

en: Add role
bg: Добавяне на роля
