User titles (6.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Display
bs: Prikaz

en: Role
bs: Uloga

en: Posts
bs: Postovi

en: No title
bs: Bez naslova
