User titles (6.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Display
ca: Mostra

en: Titles
ca: Títols

en: Override title
ca: Sobreescriu el títol

en: Role
ca: Rol

en: Image directory
ca: Directori d'imatges

en: Posts
ca: Articles

en: Delete role
ca: Suprimeix el rol

en: Add role
ca: Afegeix un rol

en: No title
ca: Sense títol
