User titles (6.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Display
cy: Dangos

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Posts
cy: Cofnodion

en: Delete role
cy: Dileu swyddogaeth

en: Add role
cy: Ychwanegu swyddogaeth

en: No title
cy: Dim pennawd
