User titles (6.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Display
da: Vis

en: Titles
da: Titler

en: Points
da: Point

en: Override title
da: Tilsidesæt titel

en: Role
da: Rolle

en: Image directory
da: Billedmappe

en: Posts
da: Indlæg

en: Delete role
da: Slet rolle

en: Add role
da: Tilføj rolle

en: No title
da: Ingen titel

en: My title
da: Min titel

en: Edit title
da: Redigér titel
