User titles (6.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Delete role
dz: ལས་འགན་བཏོན་གཏང་།

en: Add role
dz: ལས་འགན་ཁ་སྐོང་རྐྱབ་ཡོད།
