User titles (6.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Opcións

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: Delete role
gl: Borrar rol

en: Add role
gl: Engadir rol
