User titles (6.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Odustani

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Display
hr: Prikaži

en: Role
hr: Uloga

en: Image directory
hr: Direktorij sa slikama

en: Posts
hr: Unos

en: Delete role
hr: Izbriši ulogu

en: Add role
hr: Dodaj ulogu
