User titles (6.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Titles
hu: Címek

en: Points
hu: Pontok

en: Override title
hu: Cím felülírása

en: Role
hu: Csoport

en: Image directory
hu: Képek könyvtára

en: Title:
hu: Cím:

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: Delete role
hu: Csoport törlése

en: Add role
hu: Csoport létrehozása

en: No title
hu: Nincs cím

en: Edit title
hu: Cím szerkesztése
