User titles (6.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Cancel
id: Batalkan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Urutan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Display
id: Tampilan

en: Posts
id: Tulisan

en: Delete role
id: Hapus tingkatan

en: Add role
id: Tambah tingkatan
