User titles (6.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: Questa azione è irreversibile.

en: Weight
it: Peso

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Titles
it: Titoli

en: Override title
it: Forzatura titolo

en: Role
it: Ruolo

en: Image directory
it: Cartella immagini

en: Title:
it: Titolo:

en: Posts
it: Messaggi

en: Delete role
it: Elimina ruolo

en: Add role
it: Aggiungi ruolo

en: No title
it: Nessun titolo
