User titles (6.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Weight
ja: ウェイト

en: Image
ja: 画像

en: Settings
ja: 環境設定

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Display
ja: 表示

en: Titles
ja: タイトル

en: Points
ja: ポイント

en: Role
ja: 役割

en: Image directory
ja: イメージディレクトリー

en: Posts
ja: 投稿

en: Delete role
ja: 役割の削除

en: Add role
ja: 役割の追加

en: No title
ja: タイトルなし
