User titles (6.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Role
ku: ڕۆل

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Delete role
ku: ڕۆڵ بسڕەوە

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە
