User titles (6.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Display
lt: Rodymas

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: Role
lt: rolė

en: Posts
lt: Įrašai

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: No title
lt: Be pavadinimo
