User titles (6.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Role
lv: Loma

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Delete role
lv: Dzēst lomu

en: Add role
lv: Pievienot lomu
