User titles (6.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: Cancel
pl: Anuluj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Zdjęcie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zachowaj

en: Display
pl: Wyświetl

en: Points
pl: Punkty

en: Override title
pl: Nadpisz tytuł

en: Role
pl: Ranga

en: Image directory
pl: Folder z obrazami

en: Title:
pl: Nazwa:

en: Posts
pl: Wpisy

en: Delete role
pl: Usuń rangę

en: Add role
pl: Dodaj rangę

en: No title
pl: Brak tytułu
