User titles (6.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não poderá ser desfeita.

en: Weight
pt: Peso

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Display
pt: Exibir

en: Titles
pt: Títulos

en: Override title
pt: Sobrescrever título

en: Role
pt: Papel

en: Delete role
pt: Apagar papel

en: Add role
pt: Adicionar papel

en: No title
pt: Sem título
