User titles (6.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta acção não pode ser desfeita.

en: Weight
pt: Peso

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Guardar

en: Display
pt: Mostrar

en: Titles
pt: Títulos

en: Points
pt: Pontos

en: Role
pt: Grupo

en: Image directory
pt: Directoria de imagens

en: Title:
pt: Título:

en: Posts
pt: Mensagens

en: Delete role
pt: Eliminar grupo

en: Add role
pt: Adicionar grupo

en: No title
pt: Sem título
