User titles (6.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය
