User titles (6.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Display
sl: Prikaz

en: Posts
sl: Prispevki

en: Delete role
sl: Izbriši vlogo

en: Add role
sl: Dodaj vlogo
