User titles (6.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: Display
sv: Visa

en: Titles
sv: Titlar

en: Points
sv: Poäng

en: Override title
sv: Åsidosätt titel

en: Role
sv: Roll

en: Image directory
sv: Bildkatalog

en: Posts
sv: Inlägg

en: Delete role
sv: Radera roll

en: Add role
sv: Lägg till roll

en: No title
sv: Ingen titel

en: User Stats
sv: Statistik för användare
